Hakkımızda

hakkımızda

Kliniğimiz 2016 yılında kepez belediyesi şöförler odası karşısında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren hızla gelişen hasta portföyümüze en iyi şekilde cevap verebilmek için elimizdeki tüm imkanları minik dostlarımızın hizmetini sunmuş bulunmaktayız.

Kliniğimiz 3 katlıdır ve sevimli dostaları kafeslerde değil odalarda misafir etmekteyiz. Binamızın giriş katında petshop, muayene odası, operasyon salonu, hekim odası üst katında hospitalizasyon, mutfak ve dinlenme odası yer almaktadır.

Minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından takip ederek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

Kliniğimiz; sunduğu hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini yaratmadaki azmi, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli ekibi, sahip olduğu modern alt yapısıyla; Antalya ve Türkiye’de referans gösterilen önemli sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.