Hizmetlerimiz

Aşılama ve Paraziter Müdahale

Evcil hayvanlarımızın bizimle birlikte uzun süre sağlıklı yaşabilmesi, rutin sağlık muayeneleri, paraziter müdaheleler ve bunun yanı sıra aşılama programlarının da düzgün olarak uygulanması ilke mümkündür.

Hastalıklara karşı, küçük dostlarımıza uygun zamanlarda gerekli aşılamalar yapılarak bağışıklık kazanmaları sağlanmaktadır.Bu bağlamda veteriner hekimliğimiz dostalarımızın ihtiyaç duyduğu tüm aşılşama ve paraziter müdahaleleri sağlamakta ve düzenli takip etmektedir

Aşılama ve Paraziter Müdahale

Mama ve Pet Malzemeleri

Mama ve Pet Malzemeleri

Mama ve Pet Malzemeleri

Kliniğimizde evcil hayvanlarınıza özel beslenme programları ve uygun kalite mamalar sunulmaktadır.

Evcil hayvanlarınızın temel ihtiyaçlarını karşılayarak pet melzemelerinide kliniğimizden temine edebilirsiniz

Koruyucu Hekimlik

Mesleğimiz tedavi hekimliğinden ziyade koruyucu hekimlik olarak betimlenir. Öncelikli görevimiz evicl hayvanlarınızı gerekli önlemleri alarak koruma altına almak ve doğru yaklaşım ve bakım konusunda gerekli gerekli bilgileri sizlere aktarmaktır.

Bu bu sebeple aklınuza takılabilecek her konuyu kliniğimizi arayarak cevap alabilirsiniz

Koruyucu Hekimlik

Genel ve Özel Cerrahi

Mama ve Pet Malzemeleri

Genel ve Özel Cerrahi

Sevim dostlarımızın başlarına zaman zaman doğrusal problemlerden, aralarındaki anlaşmazlıklardan, trafik kazalarından yada bir takım hastalıklardan dolayı operatif mühahalelere ihtiyaç duyulabilmektedi. Kliniğimizde genel ve özel cerrahi işlemler yapılabilmektedir.

Pet Kuaför

Sevimli dostlarımızın tıraş, tırnak kesimi, göz kulak temizliği gibi ihtiyaç duyduğu bütüm bakımlar kliniğimizde yapılmaktadır.

Konaklama

Sevimli dostlarımızın sıcak yuvalarından ayrıldıklarındaki yaşadıkları stressi minumuma indirmek için kafeslerde değil geniş odalarda misafir etmekteyiz. İstedikleri gibi gezip dolaşma hürriyetlerini ellerinden almamaktayız.

Tek yapmanız gereken Randevu ALMAK!

pet kuaför